WYCIECZKA W GÓRY STOŁOWE

Wycieczki szkolne: „Koza Lab poza systemem” ”
W góry Kozo!”- Góry Stołowe, Szczeliniec Wielki
Data: dopasujemy wyjazd do waszych możliwości.
Cel wyjazdu: Nasza wycieczka ma zadanie rekreacyjne oraz integracyjne.
Praca nad sobą oraz kontakt z naturą to największa wartość .

Góry Stołowe Strzeliniec

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Wiedza oraz legendy o Górach Stołowych mają wzbogacić nasza wyobraźnie, w szczególności zależy nam na relacjach między dziećmi, budowaniu pozytywnych wspomnień oraz poszanowaniu przyrody.

Szczeliniec Wielki to najwyższy szczyt Gór Stołowych zaliczany do Korony Gór Polski. Szlak przebiega przez skalny labirynt, w którym możemy spotkać wiele ciekawych i fantazyjnych zakamarków. Jest to bardzo dobra propozycja dla wszystkich, również rodzin z dziećmi. Wycieczka po samym szczycie również przyniesie wiele atrakcji. Na turystów czekają tam fantastyczne kształty skał, jak: Wielbłąd, Małpa, Żółw oraz Fotel Pradziada.

Skalne Grzyby to skupisko znajdujące się w południowo-wschodnim fragmencie Gór Stołowych i ciągnące się wzdłuż dolnego piętra gór, pomiędzy Batorowem a Radkowskimi Skałami. Jest to skupisko skał o niezwykłych kształtach. Skały wyglądają kosmicznie, przypominając swoim kształtem grzyby i maczugi.

Program wycieczki: Wyjazd z Wrocławia wcześnie rano. Trekking z przewodnikiem Sudeckim po Błędnych Skałach. Wejście na Szczeliniec Weilki 922m n.p.m Wspólny posiłek w schronisku. Ognisko oraz warsztaty tworzenia własnych komiksów o Błednych Skałach „by Koza Lab”. Rozdanie Dyplomów Kozy Lab oraz gadżetów.

Co zawiera pakiet: Obiad, Bilet wstępu do Parku Narodowego, Opieka doświadczonych instruktorów . Gadżety Koza Lab Materiały edukacyjne -warsztatowe Koza Lab Transport obiad w schronisku Ubezpieczenie NWW Opiekunowie udział bezpłatny Korzyści z wyjazdu: Rozwijanie umiejętności społecznych, kreatywnych i emocjonalnych Budowanie świadomości swoich możliwości. Budowanie relacji i wspomnień na całe życie.

Cena :210 zł osoba od 35-45 osob

Program układany jest przez metodyków, nauczycieli oraz instruktorów harcerskich.

Jesteśmy w stanie zorganizować kolonie np. dla firm edukacyjnych czy językowych. Posiadamy gwarancje turystyczną, która zapewnia pełną legalność.

Spodobało Ci się?

ODEZWIJ SIĘ DO NAS!

Nasza kadra  z którą współpracujemy to kolorowi, kreatywni ludzie, którzy patrzą często na świat przez pryzmat dziecka.
Dlatego tez są tak wyjątkowi!